Nákup a objednávka
Elektrická okružní pila Makita HS7601
Kvalitná, kompaktná a ľahká okružná píla so silným motorom. Píla je určená na pozdĺžne a priečne priame rezy alebo uhlové pokosové rezy. mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Priemer | 190 mm |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Maximálne otáčky | 5200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Hĺbka rezu | 66 mm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 20.0 x 40.0 cm |