Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla Powerplus POWX0520
Výkonná okružná píla poháňaná motorom s príkonom 1500 WW PowerPlus POWX0 185 mm. Súčasťou je integrovaný vývod na pripojenie vysávača a paralelné vodítko. Píla zvládne rez do hĺbky 64 mm. mm
Výhody: Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 185 mm |
| Hmotnosť | 3.95 kg |
| Hladina akustického výkonu | 111 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 5500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 185 mm |
| Hĺbka rezu | 64 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 25.0 x 40.0 cm |