Nákup a objednávka
Pílový kotúč univerzálny Kreator 185 mm 48T KRT020503
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Kotúč je ideálny na rezanie ľahkých kovov, plastu, laminátu, parkiet.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 185 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 185 mm |
| Priemer kotúča | 185 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 1.0 x 25.0 x 28.0 cm |