Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla Makita HS7100
Kvalitná, kompaktná a ľahká okružná píla so silným motorom v novom dizajne. Píla je určená na pozdĺžne a priečne priame rezy alebo uhlové pokosové rezy. mm
Výhody:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 190 mm |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 5500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Hĺbka rezu | 67 mm |
| Rozmery balenia | 29.0 x 33.0 x 39.0 cm |