Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla Makita N5900B
Výkonná elektrická okružná píla sa vyznačuje plochou skriňou motora a zámkom vretena pre ľahkú výmenu kotúča. Kryt kotúča má 5 stupňové otváranie pre pohodlnú prácu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 235 mm |
| Hmotnosť | 7.2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Maximálne otáčky | 4100 ot/min. |
| Priemer kotúča | 235 mm |
| Hĺbka rezu | 85 mm |
| Rozmery balenia | 33.0 x 26.0 x 47.0 cm |