Pílový kotúč na drevo Kreator 235 mm 40T KRT020436
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 235 mm |
| Priemer kotúča | 235 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 1.0 x 34.0 cm |