Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na kov Bosch PRO Metal 150 mm 2608619777
Hrubovací kotúč na kov Metal Bosch výkonnostnej triedy PRO je navrhnutý na efektívne brúsenie kovu a ocele. Vďaka odolnému korundovému zrnu poskytuje stabilnú a ponúka dlhú životnosť.
Špeciálne spojivo so živicou zvyšuje jeho pevnosť a tepelnú odolnosť. Kotúč je navyše vystužený pevnou sklenou tkaninou, čo zaisťuje jeho spoľahlivosť pri použití. Má otvor s priemerom 22,23 mm, ktorý je kompatibilný so štandardnými uhlovými brúskami vybavenými poistnou maticou. Celkové rozmery kotúča: 150 x 22,23 x 6 mm Priemer: 22,23 mm
Opracovateľné materiály:
OceľObsah balenia:
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 150 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Maximálne otáčky | 10200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 15.0 x 1.0 x 15.0 cm |