Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na kov MAGG 150 mm BK150
Brúsny kotúč do uhlových brúsok na brúsenie ocele, kovu a liatiny.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 150 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 15.0 x 1.0 cm |