Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na nerez Makita 150 mm A-80846
Brusný kotúč na oceľ a nerezovú oceľ určený pre uhlové brúsky.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 150 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 3.0 x 1.0 cm |