Nákup a objednávka
Brúsny kotúč Bosch PRO Metal 125 mm 1 ks 2608619366
Brusový kotúč Bosch PRO Metal je špeciálne navrhnutý pre efektívne brúsenie kovu. Kotúč PRO Metal je konštruovaný tak, aby vydržal dlhodobé používanie pri brúsení kovových materiálov. Jeho dizajn a použitie kvalitných materiálov prispievajú k jeho odolnosti a dlhej životnosti.
Povrch kotúča je pokrytý odolným korundovým zrnom, ktoré zaisťuje trvalý a efektívny výkon. Toto zrno je známe svojou tvrdosťou a schopnosťou udržať ostrosť, čo je nevyhnutné pre efektívne brúsenie.
Kotúč využíva špeciálne živicové spojivo, ktoré zvyšuje jeho pevnosť a odolnosť voči teplotným výkyvom. To znamená, že kotúč si zachováva svoju integritu aj pri vysokých teplotách, ktoré vznikajú počas brúsenia. Priemer priemeru kotúča: 125 mm Priemer diery: 22, 22, 22, 22, 22 class="pb-2">Celkové rozmery kotúča: 125 x 22,23 x 6 mm
Opracovateľné materiály:
OceľObsah balenia:
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | X-LOCK , Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 12.0 x 2.0 x 12.0 cm |