Nákup a objednávka
Brusový lamelový kotúč Bosch PRO X571 125 mm G80 2608619211
X-LOCK lamelový kotúč X571 Best for Metal má vynikajúcu životnosť pri práci s kovom
Výhody:
Opracovateľné materiály:
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Zrnitosť | 80 |
| Upínanie | X-LOCK |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 12.0 x 2.0 x 12.0 cm |