Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT Micro tiller MB 25H
Francúzsky výrobca značky PUBERT je celosvetovým lídrom vo výrobe kultivátorov. PUBERT Micro tiller MB 25H je kultivátor kompaktných rozmerov, ktorý bude ideálnym spoločníkom pri všetkých činnostiach na záhrade. Vyniká ľahkým štartovaním a nízkou hladinou hluku motora. Tlačidlo diaľkového ovládania je umiestnené na riadidlách.
Celkom sklopné riadidlá oceníte najmä pri prepravovaní napríklad v kufri auta. Patentovaná prevodovka high-tech s nekonečnou skrutkou v olejovom kúpeli. Odstredivá spojka.
4 vysoko kvalitné kované oceľové nože s priemerom 225 mm, ktoré sú súčasťou balenia. Prevodový hriadeľ s priemerom 15 mm. Motor: HONDA GX25 4-takt OHC
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Záber | 28 cm |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem palivovej nádrže | 0.55 l |
| Výkon | 600 W |
| Objem motora | 25 cm3 |
| Priemer nožov | 22,5 cm |
| Počet nožov | 4 |
| Objem olejovej nádrže | 0.08 l |
| Rozmery balenia | 38.0 x 56.0 x 37.0 cm |