Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT NANO 20R
Francúzsky výrobca značky PUBERT je celosvetovým lídrom vo výrobe kultivátorov.PUBERT NANO 20R je profesionálny kultivátor, ktorý bude ideálnym spoločníkom model disponuje benzínovým motorom Pubert R100 s výkonom 1,8 kW. Šesť vysoko kvalitných kovaných oceľových nožov. Výsledkom kombinácie výkonu a všetkých ďalších vymožeností je to, že je kultivátor vhodný pre prácu na pozemku s veľkosťou až 500 m2. riadidlá
Tento model disponuje benzínovým motorem Pubert R100 o výkonu 1,8 kW. Šest vysoce kvalitních kovaných ocelových nožů. Výsledkem kombinace výkonu a všech dalších vymožeností je to, že je kultivátor vhodný pro práci na pozemku o velikosti až 500 m2.
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Transportné kolesá |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem palivovej nádrže | 2 l |
| Výkon | 1400 W |
| Objem motora | 79 cm3 |
| Priemer nožov | 240 mm |
| Počet nožov | 6 |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Objem olejovej nádrže | 0.35 l |
| Rozmery balenia | 65.0 x 51.0 x 46.0 cm |