Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor EUROSYSTEMS LA ZAPPA RATO 170
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS LA ZAPPA RATO 170 je ideálny pomocník pre menšie až stredné záhradyy, zeleninové záhony, kvetinové záhony. apod.
Jedná sa o kompaktný a vďaka transportným kolieskam aj ľahko ovládateľný kultivátor. Prácu s ním hravo zvládnu aj ženy. Obsluha kultivátora je veľmi jednoduchá. Kultivátor je vybavený špeciálnymi tvarovanými nožmi pre dôkladné rozomletie zeminy.
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | EUROSYSTEMS / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Záber | 36 cm |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem motora | 170 cm3 |
| Kultivačné nože | 4x4 |
| Priemer nožov | 26 cm |
| Veľkosť záhrady až | 150 m² |
| Rozmery balenia | 66.0 x 44.0 x 39.0 cm |