Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT UNO 20P
Ak potrebujete praktický kultivátor je PUBERT UNO 20P práve to čo potrebujete na vašu záhradu. 4x pevné kované oceľové nože zaručia dokonalé prekyprenie pôdy. Výhodou sú aj sklopné a výškovo nastaviteľné riadidlá. Francúzsky výrobca značky PUBERT je celosvetovým lídrom vo výrobe kultivátorov.
Výhody:
Pri splnení podmienok výrobcu sa pri splnení podmienok výrobcu sa.
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Objem palivovej nádrže | 1.8 l |
| Výkon | 1600 W |
| Objem motora | 78 cm3 |
| Priemer nožov | 240 mm |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Rozmery balenia | 66.0 x 40.0 x 50.0 cm |