Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT UNO 54 20P
PUBERT UNO 54 20P je ľahký kultivátor, ktorý vám uľahčí prácu na záhrade pri obrábaní záhonov. Vyniká kvalitným spracovaním a veľmi dobre sa ovláda. Súčasťou balenia je 6 oceľových nožov s priemerom 240 mm.
Určite oceníte aj výškovo nastaviteľné riadidlá. Pre ľahké uskladnenie stroja výborné poslúži sklopná rukoväť. Francúzsky výrobca značky PUBERT je celosvetovým lídrom vo výrobe kultivátorov.
Výhody:
6x pevné kované oceľové nože| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Záber | 54 cm |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Transportné kolesá |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem palivovej nádrže | 1.8 l |
| Výkon | 1700 W |
| Objem motora | 79 cm3 |
| Hĺbka záberu | 24 cm |
| Priemer nožov | 240 mm |
| Počet nožov | 6 |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Objem olejovej nádrže | 0.35 l |
| Rozmery balenia | 66.0 x 40.0 x 50.0 cm |