Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT MESO 35P C2
Kultivátor je osadený motorom PUBERT R80. Prenos sily je zaistený reťazou. Tento univerzálny kultivátor je možné použiť s príslušenstvom. Stroj má 4× monolitické kované oceľové nože s bočnými diskmi.
Mechanický spätný chod je ovládaný na riadidlách. Transportný bicykel vám uľahčí manipuláciu so strojom.
Made in FRANCE. Francúzsky výrobca značky PUBERT je celosvetovým lídrom vo výrobe kultivátorov.Motor: PUBERT R80V výškovo nastaviteľné riadidlá
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 55 cm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Transportné kolesá |
| Objem palivovej nádrže | 2 l |
| Výkon | 1800 W |
| Objem motora | 98 cm3 |
| Priemer nožov | 285 mm |
| Počet nožov | 4 |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Objem olejovej nádrže | 0.35 l |
| Rozmery balenia | 81.0 x 57.0 x 57.0 cm |