Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT Micro tiller MB 35P
Francúzsky výrobca značky PUBERT je celosvetovým lídrom vo výrobe kultivátorov. PUBERT Micro tiller MB 35P je kultivátor kompaktných rozmerov, ktorý bude ideálnym spoločníkom pri všetkých činnostiach na záhrade.
Hlavnou prednosťou je nízka hmotnosť, ľahké štartovanie a nízka hladina hluku motora. Tlačidlo diaľkového ovládania je umiestnené na riadidlách.
4 vysoko kvalitné kované oceľové nože pracujú v šírke 28 cm. Úplne sklopné riadidlá sú výhodou pre jednoduchú prepravu napríklad v kufri auta.
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Záber | 28 cm |
| Hmotnosť | 14.5 kg |
| Objem palivovej nádrže | 0.76 l |
| Výkon | 800 W |
| Objem motora | 35 cm3 |
| Priemer nožov | 225 mm |
| Počet nožov | 4 |
| Objem olejovej nádrže | 1.1 l |
| Rozmery balenia | 38.0 x 56.0 x 37.0 cm |