Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5611-B
Benzínová kosačka Fieldmann FZR 5611-B patrí medzi najvýkonnejšie a najlepšie vybavené kosačky Fieldmann. Silu pre spoľahlivú a precíznu prácu v akomkoľvek teréne jej dodáva výkonný štvortaktný motor OHV.
Stroj so záberom 56 cm tak ľahšie zvládne pokosiť aj hustejší alebo dlhší trávnik s veľkosťou až 2000 m2. Oceľový podvozok modelu FZR 5611-B dodáva stroju mimoriadnu pevnosť a odolnosť.
Výška kosenia sa vykonáva centrálne jednou páčkou do 6 úrovnej pracovnej výšky. Samozrejmosťou modelu je jedinečná funkcia 4 v 1, ktorá umožní rozhodnúť sa, ako naložiť s pokosenou trávou. Okrem zberu trávy do zberného koša či mulčovania je možné trávu vyriadkovať za kosačkou alebo ju odhodiť do boku. Objemný zberný kôš sa plní dlhšiu dobu, a tak nie je potrebné ho čo chvíľu vysypávať. Kolesá sú uložené na guličkových ložiskách.
Výhody:
balenie:
1x Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5611-B| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 56 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 3500 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Objem koša | 75 l |
| Rozmery balenia | 61.0 x 44.0 x 93.0 cm |