Nákup a objednávka
Benzínová kosačka VeGA 567 SXH 6in1
Záhradná motorová kosačka VeGA 567 SXH s variabilným pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojim kvalitným spracovanímm, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 567 SXH je poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV.
Motorová kosačka VeGA 567 SXH je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na veľké trávnaté plochy. Vyniká robustným oceľovým skeletom.
Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 567 SXH s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, alebo môže vyhadzovať trávu bočnou. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.
Veľké zadné pojazdové kolesá aj predné kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou. madlo s pogumovanou rukoväťou a masívny ovládací panel s ovládacími prvkami. Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.
Masívny žací nôž a veľký kôš s ukazovateľom naplnenia, spolu so zaujímavou cenou, robia z tejto motorovej kosačky na trávu VeGA 567 SX pojazdom.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 56 cm |
| Hmotnosť | 41 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 4400 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 84.0 x 48.0 x 58.0 cm |