Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 545 SXH 6in1
Záhradná motorová kosačka VeGA 545 SXH s variabilným pojazdom značky VeGA vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojim kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 545 SXH je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na veľké trávnaté plochy.
Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom. Motorová kosačka VeGA 545 SXH je poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV.
Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 545 SXH s pojazdom vie tráviť alebo pozbierať, pozbierať bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.
Masívny žací nôž a veľký kôš s ukazovateľom naplnenia, spolu so zaujímavou cenou, robia z tejto motorovej kosačky VeGA 545 SXH s pojazdom jedničku vo vyššej triede kosačiek s pojazdom. na kosačky VeGA poskytuje predĺžená záruka 3 roky. oceľ
Při splnění podmínek výrobce se na sekačky VeGA poskytuje prodloužená záruka 3 roky.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 54 cm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 4400 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 84.0 x 48.0 x 58.0 cm |