Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Scheppach MS 225-53 E 4v1
Benzínová kosačka Scheppach MS 225-53 E je ideálny stroj pre stredne veľké a väčšie pozemky. Je navrhnutá na ťažkú prácu, dlhú životnosť, dlhú životnosť. uľahčujúcu prácu.
Asi najpohodlnejším prvkom výbavy je elektrické štartovanie, kedy naštartujete jednoduchým stlačením tlačidla. Nemusíte ani stláčať nastrekovač paliva, motor je vybavený automatickým sýtičom.
Tráva sa s touto kosačkou môže spracovávať niekoľkými spôsobmi. Buď ju možno klasicky zbierať do objemného koša alebo trávu mulčovať a trávu otvoriť bokom alebo do boku späť do pôdy alebo možno vpraviť ako hnojivo späť do pôdy alebo dozadu.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom a elektrickým štartérom |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 4400 W |
| Objem motora | 224 cm3 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 1600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 65 l |
| Rozmery balenia | 58.0 x 44.0 x 87.0 cm |