Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE BIG WHEELER 534.1 R ES
Benzínová kosačka GÜDE s výkonným štvortaktným motorom, vhodná na kosenie trávnika s plochou do 2000 m2. Kosačka disponuje šesťpolohovým centrálnym nastavením výšky kosenia v rozsahu 30 - 80 mm.
Pohon zadných kolies na guličkových ložiskách prostredníctvom plynule prepínateľného prevodového stupňa, funkcia bočného vyhadzovania, prípojka na čistenie. Ďalšou výhodou je možnosť mulčovania vďaka mulčovaciemu klinu v dodávke.
Výhody:
štarte (Li-Ion)| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom a elektrickým štartérom |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 52.5 cm |
| Hmotnosť | 40 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Guľôčkové ložiská |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 3400 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem koša | 65 l |
| Rozmery balenia | 60.0 x 44.0 x 85.0 cm |