Nákup a objednávka
Benzínová kosačka VeGA 525 SXHE 7in1
Motorová kosačka VeGA 525 SXHE je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na väčšie trávnaté plochy do cca 2000 m2
Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm a poháňaná štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 4,5 PS a objemom 170ccm.
použitie, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 525 SXHE s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. prerastenú trávu. Elektrické batériové štartovanie podčiarkuje vysoký komfort výbavy.
Ovládacie páky pojazdu a brzdy motora sú ergonomicky vytvarované do pohodlných madiel v tvare špeciálnych "kastlíkov", ktoré výrazne < znižujú únavu. Ovládací panel je navrhnutý s ideálnou dostupnosťou ovládacích prvkov na obsluhu.
Predné aj zadné kolesá sú uložené na guličkových ložiskách.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky na trávu VeGA poskytuje predĺžená záruka 3 roky.
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom a elektrickým štartérom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 37 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 3310 W |
| Objem motora | 170 cm3 |
| Napätie | 12 V |
| Start | Ručné i elektrický |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 25.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 84.0 x 48.0 x 58.0 cm |