Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Scheppach MP 132-42 Benzínová kosačka Scheppach MP 132-42 je jednoduchý, ľahký a ekonomický stroj pre menšie pozemky. Je navrhnutá bez zbytočných príkras, zato so všetkými praktickými funkciami as ohľadom na dlhú životnosť. Základom je moderný motor s objemom 132 ccm, ktorý ľahko štartuje, má nízku spotrebu a dostatočný krútiaci moment na prácu aj v zložitejších podmienkach. Tráva sa s touto kosačkou môže spracovávať niekoľkými spôsobmi. Buď ju možno klasicky zbierať do objemného koša alebo zadným otvorom vyhadzovať dozadu. So záberom 42 cm pokosíte za hodinu zhruba 800 m2. Nastavenie výšky kosenia: centrálne, 7 pozícií, 25-75 mm Šasi: oceľ
Výhody
| Kategória | Benzínové kosačky bez pojazdu |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 42 cm |
| Hmotnosť | 20.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Výkon | 2500 W |
| Objem motora | 132 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.4 l |
| Objem koša | 45 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 52.0 x 46.0 x 72.0 cm |