Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Riwall PRO RPM 4735 P 3v1
Multifunkčná trávna kosačka Riwall RPM 4735 P 3v1 so silným, tichým a ľahkým motorom s objemom 146 cm3 so systémom OHV. Moderná konštrukcia motora, spĺňa novú emisnú normu Euro 5 a vysoký krútiaci moment uľahčuje prácu v hustej tráve. Novo tvarované vysoké šasi pre perfektný zber trávy a sekanie blízko obrubníkov - nastavenie Edge Cutting. Najnižšia pozícia pre veľmi nízky strih trávnika. Objemný kôš s plastovým topom, pohodlným madlom a odvodom vzduchu do strán (šetrné pre alergikov). Ľahká konštrukcia pre veľmi ľahkú manipuláciu so strojom. Predné aj zadné kolesá s dostatočným priemerom zaisťujú pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu a prispievajú k ľahkej manévrovateľnosti stroja.
Nově tvarované vysoké šasi pro perfektní sběr trávy a sekání blízko obrubníků- Edge Cutting.
Centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic. Nejnižší pozice pro velmi nízký střih trávníku. Objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (šetrné pro alergiky). Lehká konstrukce pro velmi snadnou manipulaci se strojem.
Přední i zadní kola o dostatečném průměru zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu a přispívají ke snadné manévrovatelnosti stroje.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové kosačky bez pojazdu |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 26 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Guľôčkové ložiská , Primer , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motora | 146 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 25 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Objem koša | 50 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 53.0 x 44.0 x 90.0 cm |