Nákup a objednávka
Bazén Florida Marimex 3,66x1,22 m KAMEŇ bez prísl.10340266
Bazén Florida sa radí medzi veľmi obľúbené nadzemné bazény v Českej republike. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena strong, jednoduchá údržba. stabilita konštrukcie, široká hladina vodyi ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, zostaviť podpornú konštrukciu, na ktorú sa navlečie bazénová fólia. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Prednosťou tohto bazéna je väčšia hĺbka vody (oproti iným modelom), ktorá umožňuje príjemné kúpanie. Kvalitné spracovanie zaistí dlhodobé bezproblémové užívanie bazéna. Hrúbka steny: 0,56 mm, hrúbka dna: 0,35 mm. Vonkajšia stena - motív kameň. Vnútorná fólia = modrá.
K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú alebo pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie pripojenej pieskovej alebo kartušovej filtrácie je potrebné dokúpiť: 6 ks bazénových hadíc sady
Pripojenie skimmera:
Pre pripojenie univerzálneho závesného skimmera:
Pripojenie vysávača:
Pre pripojenie vysávača je nutné dokúpiť:
Súčasti balenia bazéna Florida:
bazén FloridaTolerancia rozmerov bazéna:
Uvedené rozmery bazéna sú len orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná odchýlka je 5 %. Florida:
Bazén Florida nie je určený na celkové ani čiastočné zapustenie do zeme. Ide o nadzemný bazén. umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné ho v priebehu zimy občas preskladať, aby vo fólii nevznikali prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť. Detailné informácie o zazimovaní bazéna nájdete v návode.
| Kategória | Bazény Florida |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 38.26 kg |
| Priemer bazéna | 3.66 m |
| Priemer hladiny vody | 366 cm |
| Hĺbka vody | 1.05 m |
| Objem vody v bazéne | 10.7 m3 |
| Konštrukcia | kovová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 115.0 x 25.0 x 60.0 cm |