Nákup a objednávka
Solárny ohrev závesný Marimex SLIM 10745106
Závesný solárny ohrev Slim 90 je vhodný predovšetkým pre menšie bazény. Môžete ho pripojiť k pieskovej filtrácii s maximálnym prietokom 6 m3/hod. (pre kartušové filtrácie nie je vhodný). Súčasťou balenia je aj inštalačná sada.
Solárny panel má kompaktné rozmery 10 x 86 x 100 cm. Napojíte ho na hadice s priemerom 32 aj 38 mm. Ohrev je vhodný pre bazény s objemom do 5-6 m3. Výhodou sú praktické háky, ktoré umožňujú zavesenie priamo na bazén.
Solárny panel nie je určený na montáž na strechy, pergoly a pod. Solárny ohrev musí byť vedľa bazéna umiestnený tak, aby bol na rovnakej úrovni hladiny vody, alebo pod jej úrovňou.
| Kategória | Solárny ohrev bazéna |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 3.7 kg |
| Pre hadice s priemerom | 32 a 38 mm |
| Pre bazény do | 6 m3 |
| Typ solárneho ohrevu | solárny panel |
| Určené pre filtrácie | pieskové |
| Rozmery balenia | 14.0 x 59.0 x 76.0 cm |