Nákup a objednávka
Solárny ohrev Marimex Slim 360 10741001
Solárny panel Slim 360 pohlcuje tepelnú energiu slnečných lúčov a odovzdáva ju vode, ktorá panelom prúdi. Chladná voda z bazéna je pomocou bazénovej filtrácie vháňaná do solárneho panelu, kde sa ohrieva a vracia sa späť do bazéna. Solárny panel Slimnapojíte na hadice s priemerom 32 aj 38 mm. Súčasťou balenia solárneho panelu Slim 360 sú aj spony a hadicové tŕne na napojenie na hadice. Solárny panel nie je určený na montáž na strechy, pergoly a pod. Solárny ohrev musí byť vedľa bazéna umiestnený tak, aby bol na rovnakej úrovni hladiny vody, alebo pod jej úrovňou.
Obsah balenia:
| Kategória | Solárny ohrev bazéna |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Materiál | PVC |
| Hmotnosť | 8.9 kg |
| Pre hadice s priemerom | 32 a 38 mm |
| Pre bazény do | 20 m3 |
| Typ solárneho ohrevu | solárny panel |
| Určené pre filtrácie | pieskové |
| Rozmery balenia | 40.0 x 42.0 x 147.0 cm |