Nákup a objednávka
Piesková filtrácia Marimex ProStar 2000 10604352
Piesková filtrácia ProStar 2000 je svojím výkonom vhodná pre bazény do objemu 8 m3. Ideálnym príslušenstvom je teda predovšetkým pre menšie bazény.
Piesková filtrácia ProStar 2000 sa vo svojom princípe inšpirovala prírodou - tu sa tiež dažďová voda mení na krištáľovo čistú pramenitú vodu vďaka filtrácii v priepustných vrstvách horniny. V pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytávajú aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia iba čistá, filtrovaná voda. Dôležité je preto často filtračný piesok preplachovať, aby sa nečistoty v piesku neusádzali. Odporúčame preplach filtrácie minimálne raz týždenne.
Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar 2000 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa zmestí 10 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu (PP). Odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaným v bazénoch. Okrem atraktívneho moderného dizajnu poteší aj svojimi kompaktnými rozmermi, prakticky zabudovaným čerpadlom so sitom hrubých nečistôt priamo v tele nádoby. 6-cestný ventil ponúka okrem iného aj odľahčenú polohu na zimnú odstávku.
Obsah balenia:
Upozornenie:
| Kategória | Pieskové filtrácie |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.5 kg |
| Príkon | 85 W |
| Maximálny prietok | 2000 l/h |
| Hmotnosť pieskovej náplne | 10 kg |
| Pre hadice s priemerom | 32 a 38 mm |
| Pre bazény do | 8 m3 |
| Rozmery balenia | 38.0 x 29.0 x 73.0 cm |