Nákup a objednávka
Bazén Florida Marimex ratan 3,05 x 0,91 m bez prísl. 10340235
Bazén Florida Marimex 3,05 x 0,91 m patrí medzi najobľúbenejšie nadzemné bazény v SR. hladina vody a jednoduché sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto pre bazén, rozvinúť bazénovú podložku, rozbaliť bazén, zostaviť podpernú konštrukciu a navliecť na ňu bazénovú fóliu. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút začať napúšťať vodu. Ďalšou výhodou bazénu Marimex Florida je možnosť voľby, či bazén na zimu vypustíte, zložíte a uvoľníte záhradu pre iné aktivity, alebo ho zazimujete a ponecháte vonku. mimo kúpaciu sezónu, ušetríte čas, peniaze za vodu a zároveň aj samotnú vodu. Pri zazimovaní zostane v bazéne viac ako 80% vody, ktorú môžete v ďalšej sezóne znova využiť. Ide tak o ekologické a praktické riešenie zazimovania bazéna.
Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová a vystužená polyesterovou tkaninou. Kvalitné spracovanie fólie zaisťuje dlhodobé a bezproblémové používanie bazéna.
K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). krajiny. Pre pripojenie univerzálneho závesného skimmera, netreba dokupovať adaptér, stačí vymeniť priechod stenou bazéna, ktorý je v balení bazéna za priechodku, ktorá je v balení skimmera.
Výhody:
balenie:
| Kategória | Bazény Florida |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 22.77 kg |
| Priemer bazéna | 3.05 m |
| Priemer hladiny vody | 305 cm |
| Hĺbka vody | 0.75 m |
| Objem vody v bazéne | 5.8 m3 |
| Konštrukcia | kovová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 32.0 x 90.0 x 34.0 cm |