Nákup a objednávka
Bazén Florida Marimex 2,44 x 0,76 m bez prísl. 10340232
Bazén Florida Marimex 2,44 x 0,76 m patrí medzi najobľúbenejšie nadzemné bazény v ČR. Hlavnými výhodami bazéna Florida sú jeho výhodná cena, ľahká údržba, ľahká údržba sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto pre bazén, rozvinúť bazénovú podložku, rozbaliť bazén, zostaviť podpernú konštrukciu a navliecť na ňu bazénovú fóliu. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút začať napúšťať vodu. Ďalšou výhodou bazéna Marimex Florida je možnosť voľby, či bazén na zimu vypustíte, zložíte a uvoľníte záhradu pre iné aktivity, alebo ho rozhodnete aj po záhrade na záhrade a ponecháte vonku. sezónu, ušetríte čas, peniaze za vodu a zároveň aj samotnú vodu. Pri zazimovaní zostane v bazéne viac ako 80% vody, ktorú môžete v ďalšej sezóne znova využiť. Ide tak o ekologické a praktické riešenie zazimovania bazéna.
Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová a vystužená polyesterovou tkaninou. Kvalitné spracovanie fólie zaisťuje dlhodobé a bezproblémové používanie bazéna.
K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť, 6ks bazénových hadíc, 1 ks inštalačnej sady. Bazén Florida nie je určený na celkové ani čiastočné krajina. Pre pripojenie univerzálneho závesného skimmera, netreba dokupovať adaptér, stačí vymeniť priechod stenou bazéna, ktorý je v balení bazéna za priechodku, ktorá je v balení skimmera.
Výhody:
Obsah balenia:
1 x bazén Florida Marimex 2,44 x 0,76 m bez prísl.| Kategória | Bazény Florida |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 18.5 kg |
| Priemer bazéna | 2.44 m |
| Priemer hladiny vody | 244 cm |
| Hĺbka vody | 0.6 m |
| Objem vody v bazéne | 2.7 m3 |
| Konštrukcia | kovová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 26.0 x 89.0 x 30.0 cm |