Nákup a objednávka
Aku kosačka jednoručná GÜDE ERM 18-0 58487
Aku kosačka jednoručná GÜDE ERM 18-0 je ideálnou voľbou pre kosenie menších trávnikov s rozlohou do 50 ². Táto akumulátorová kosačka ponúka funkciu 3v1, ktorá zahŕňa kosenie, zber trávy do koša a mulčovanie. 25 do 48 mm. Konštrukcia kosačky zahŕňa šasi z tvrdeného plastu, dvojkomorovú zásuvku pre akumulátory (18 V) a výškovo nastaviteľnú riadiacu rukoväť. Kosačka je osadená umelohmotnými pojazdovými kolesami s priemerom 180 mm. Aku kosačka jednoručná GÜDE ERM 18-0 je súčasťou aku programu GÜ nabíjačkami z tohto radu.
Konštrukcia:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 21 cm |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 50 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 48 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 6000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 37.0 x 27.0 x 52.0 cm |