Nákup a objednávka
Aku kosačka Gardena HandyMower 22/18V P4A
S akumulátorovou kosačkou HandyMower 22/18V P4A pripravenou na okamžité použitie nebolo nikdy jednoduchšie udržať malú záhradu krásnu. S maximálnou dobou chodu 25 minút vám umožní pokosiť asi 50 metrov štvorcových, a je preto ideálne pre malé trávniky.
Akumulátorová kosačka na trávu má 22 centimetrový mulčovací nôž, ktorý jemne rozseká steblá pokosenej trávy. Odstrižky trávy potom fungujú ako prírodné hnojivo. Nie je nutné ich zbierať ani likvidovať – ušetrí vám to čas aj priestor.
Veľkú flexibilitu pri starostlivosti o váš trávnik vám poskytne možnosť ovládania buď jednou rukou alebo oboma rukami. Vďaka otočnej rukoväti je kosenie ešte pohodlnejšie. Kosačka je neuveriteľne obratná a dostane sa na ťažko dostupné miesta pod predmetmi a pokosí aj úzke priechody.
Aliancia POWER FOR ALL je jednou z najväčších aliancií popredných svetových výrobcov akumulátorov rôznych značiek. Akumulátor je kompatibilný s množstvom ďalších prístrojov pre dom a záhradu – znamená to, že nebudete potrebovať ku každému prístroju ďalší akumulátor. Tým ušetríte peniaze a zaistíte si trvalú flexibilitu! 3-stupňové nastavenie výšky kosenia Doba chodu na nabitie: 25 min. dizajn
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| AKU program | Gardena Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 22 cm |
| Funkcia | Mulčovanie |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 50 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 50 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Kapacita akumulátora | 2.5 Ah |
| Rozmery balenia | 37.0 x 22.0 x 102.0 cm |