Nákup a objednávka
Aku kosačka jednoručná GÜDE ERM 18-201-23 58486
Akumulátorová kosačka je ideálnym pomocníkom na kosenie malých trávnikov. Je určená na úpravu záhradných plôch do 50 m2, ako sú napríklad predzáhradky pri mestských domoch. Vďaka svojej ľahkej manévrovateľnosti umožňuje aj kosenie ťažko prístupných miest, napríklad pod trampolínou, preliezačkou, šmýkačkou alebo lavicou.
Centrálne nastavenie výšky kosenia s trojstupňovým rozsahom 25 - 48 mm umožňuje prispôsobiť sa potrebám trávnika. Špeciálne tvarovaný žací-mulčovací nôž poskytuje možnosť spätného zapravenia nadrobno rozsekaných rastlinných odrezkov ako prírodného hnojiva, prispievajúceho k zdravému rastu trávy. kosačka vybavená bezuhlíkovým elektromotorom. Výškovo polohovateľná riadiaca rukoväť je prispôsobená na ovládanie jednou aj oboma rukami. Šasi je z tvrdeného plastu a disponuje bezpečnostným spínačom.
Aku kosačka GÜDE ERM 18-201-23 58486 je súčasťou .
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku kosačka GÜDE ERM 18-201-23 58486Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 21 cm |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 50 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 48 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 37.0 x 27.0 x 52.0 cm |