Nákup a objednávka
Aku nožnice na živý plot CRAMER 82HD75
Cramer 82HD75 ľahké profesionálne akumulátorové nožnice na živý plot 75 cm, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre profesionálov. Ponúka výnimočnú odolnosť vďaka robustnej konštrukcii a použitiu horčíkových komponentov a nastaviteľnú rýchlosť strihu až 4000 rezov za minútu.
S výrobkami Cramer je možné rýchlo, efektívne a bezpečne vykonávať aj tie najnáročnejšie práce. Naša 82V technológia súperí s ekvivalentnými benzínovými nožnicami na živý plot s objemom 25 ccm, napriek tomu má výrazne nižšie prevádzkové a vlastnícke náklady, čo z nich robí životaschopnú voľbu pre každého profesionálneho užívateľa alebo firmu. Okrem výhod z hľadiska nákladov a výkonu ponúka rad Crami 8 nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami alebo škodlivými výparmi na obsluhu pri strihu. Okrem toho je 82HD75 vybavený dvoma vratnými rezacími nožmi s dĺžkou 75 cm s pripojením externej batérie pre zníženie hmotnosti a väčšiu voľnosť pri práci a postupom spúšťania dvoma tlačidlami pre bezpečnosť.
Ako súčasť profesionálnej platformy Cramer 82 krovinorezov, nožníc na živý plot, fúkačov, pôdnych vrtákov, snežných fréz motorových píl a dokonca aj motorových rozbrusovacia píla a najmä záhradných traktorov.
Aku nožnice na živý plot CRAMER 82V.
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU nôžky na živý plot a plotostrihy |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 82 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 4.1 kg |
| Funkcia | Spätný chod , Otočná rukoväť |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Dĺžka lišty | 75 cm |
| Napätie | 82 V |
| Priemer strihu | 30 mm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 110.0 x 33.0 x 21.0 cm |