Nákup a objednávka
Aku krovinorez Riwall PRO RABC 2540i
Aku krovinorez Riwall PRO RABC 2540i je moderný, výkonný a bezúdržbový nástroj, ktorý prináša optimálnu cestu k údržbe vašej záhrady. Poháňaný inovatívnym motorom PowerMax ponúka vysoký výkon, ľahké štartovanie a tichý chod. S ním sa lúčite s emisiami a otravným káblom bez toho, aby ste potrebovali spotrebný materiál ako olej, benzín, sviečky alebo filtre. S funkciou 2v1 môžete zvoliť medzi klasickou hlavou so strunou pre bežné podmienky alebo kosiacim nožom pre náročnejšie sekanie, vrátane náletov a podobných. Akumulátor aj motor sú umiestnené vzadu, čo zaisťuje perfektné vyváženie stroja pri práci.
Nastaviteľná rukoväť umožňuje rôzne spôsoby držania a možnosť delenia hriadeľa uľahčuje skladovanie a transport. Tento krovinorez je možné kombinovať s akýmkoľvek akumulátorom a nabíjačkou Riwall.
Výhody:
Obsah balenia:
2540iAkumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU krovinorezy |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 40V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.1 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Napätie | 40 V |
| Priemer struny | 2,4 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Otáčky strunovej hlavy | 4800 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 40 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Rozmery balenia | 25.0 x 20.0 x 0.0 cm |