Nákup a objednávka
Vírivka MSpa Tekapo C-TE062 11400267
Vírivka MSpa Tekapo C-TE062 je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú priestrannú a pohodlnú vírivku. pre 6 osôb a vďaka svojmu praktickému tvaru sa perfektne hodí na akúkoľvek terasu či záhradu. Samozrejmosťou je tiež účinný ohrev vody, vďaka ktorému si môžete užívať relaxáciu v príjemnej teplote vody aj za chladnejších dní. Vírivka je navyše vybavená inovatívnou technológiou, mini sterilizačnou komorou s UV LED lampou, ktorá je zabudovaná vo vnútri ovládacej jednotky. Táto technológia zaisťuje, že voda je udržovaná v čistote, čím prispieva k hygienickému a bezpečnému užívaniu vírivky. čím vytvárajú rovnomerný celotelový relaxačný zážitok
Výhody:
| Kategória | Nafukovacie vírivky |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | PVC |
| Hmotnosť | 25.5 kg |
| Napätie | 220 V |
| Príkon | 1500 W |
| Maximálny prietok | 1800 l/h |
| Objem | 930 l |
| Priemer bazéna | 1.85 m |
| Priemer hladiny vody | 145 cm |
| Hĺbka vody | 68 m |
| Objem vody v bazéne | 0.93 m3 |
| Konštrukcia | samonosná |
| Možnosť pripojenia filtrácie | nie |
| Tvar bazéna | obdĺžnik |
| Kapacita | 6 os. |
| Počet trysiek | 132 |
| Rozmery balenia | 44.0 x 62.0 x 64.0 cm |