Nákup a objednávka
Vírivka Marimex AQUAMAR P6002 11400301
Vírivka Marimex AQUAMAR P6002 je skvelou voľbou pre relaxáciu a pohodlie v každom ročnom období. Vďaka funkcii Frostguard je zaistené, že ohrev automaticky udržuje teplotu vody na 5 °C, čím chráni vodu pred zmrznutím pri nízkych teplotách. Vírivka je vyrobená z laminovanej tkaniny s termoizolačnou a UV ochrannou vrstvou, čo zaručuje vysokú kvalitu, pevnosť a stabilitu. vody.
Ovládací panel vírivky Aquamar 6002 je vyrobený z mäkkého, umývateľného a ekologicky šetrného polyuretánu.
Chrómovaný regulátor spĺňa štandardy RoHS, čo zaručuje bezpečnosť a kvalitu. Čerpadlo a filtračný systém sú zabudované priamo do steny vírivky, čo šetrí miesto a uľahčuje inštaláciu aj skladovanie.
Vírivka ponúka rýchlosť ohrevu 1-2 ° C za hodinu, čo umožňuje rýchle a pohodlné dosiahnutie požadovanej teploty vody. Marimex AQUAMAR P6002 ideálnym spoločníkom pre chvíle odpočinku a relaxácie. Vnútorný priemer: 145 cm Vonkajší priemer: 185 cm (po naplnení vodou, tolerancia ± 5%) cm
Vlastnosti vírivky:
Obsah balenia:
1 x vírivý bazén Marimex AQUAMAR P6002K vírivke nemožno pripojiť pieskovú filtráciu, solárny ohrev.
| Kategória | Vírivky pre 6 osôb |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | PVC |
| Hmotnosť | 29 kg |
| Výkon | 600 W |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1800 W |
| Maximálny prietok | 1400 l/h |
| Objem | 910 l |
| Priemer bazéna | 1.85 m |
| Priemer hladiny vody | 145 cm |
| Hĺbka vody | 65 m |
| Objem vody v bazéne | 0.91 m3 |
| Možnosť pripojenia filtrácie | nie |
| Kapacita | 6 os. |
| Počet trysiek | 130 |
| Rozmery balenia | 42.0 x 50.0 x 74.0 cm |