Nákup a objednávka
Vírivka Marimex AQUAMAR 4881 11400286
Vírivka Marimex AQUAMAR 4881 je ideálnou voľbou na relaxáciu až štyroch dospelých osôb. S objemom 800 litrov a 110 vzduchovými tryskami poskytuje maximálny komfort a príjemný zážitok z vírivky. Vysoko kvalitná laminovaná tkanina s termoizolačnou a UV ochrannou vrstvou zaisťuje vynikajúci výkon, pevnosť a stabilitu vírivky. čistoty vody.
Ovládací panel je vyrobený z mäkkého, umývateľného a ekologicky šetrného polyuretánu, čo zaisťuje jednoduché a pohodlné ovládanie. Chrómovaný regulátor spĺňa štandardy RoHS, čo garantuje bezpečnosť a kvalitu.
Čerpadlo a filtračný systém sú zabudované priamo do steny vírivky, čo šetrí miesto a uľahčuje inštaláciu aj skladovanie. Vírivka ponúka rýchlosť ohrevu 1-2 °C za hodinu, čo umožňuje rýchle dosiahnutie požadovanej teploty vody.
Vlastnosti vírivky:
Obsah balenia:
1 x vírivý bazén Marimex AQUAMAR 4881K vírivke nie je možné pripojiť pieskovú filtráciu, solárny ohrev ani chlorinátor.
| Kategória | Vírivky pre 2 - 4 osoby |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | PVC |
| Hmotnosť | 24 kg |
| Výkon | 600 W |
| Napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1800 W |
| Maximálny prietok | 1400 l/h |
| Objem | 800 l |
| Priemer bazéna | 1.8 m |
| Priemer hladiny vody | 140 cm |
| Hĺbka vody | 65 m |
| Objem vody v bazéne | 0.8 m3 |
| Možnosť pripojenia filtrácie | nie |
| Tvar bazéna | kruh |
| Kapacita | 4 os. |
| Počet trysiek | 110 |
| Rozmery balenia | 75.0 x 50.0 x 43.0 cm |