Nákup a objednávka
Strunová hlava Einhell 3405096
Náhradní cívka Einhell je speciálně navržena pro použitie s akumulátorovými vyžínači značky Einhell. Tento produkt zajišťuje kompatibilitu a optimální výkon při práci s vyžínači.
Vhodné pro modely:
Obsah balenia:
| Kategória | Strunové hlavy a cievky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Dĺžka | 8 m |
| Hmotnosť | 0.06 kg |
| Priemer struny | 2 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Typ strunovej hlavy | Kulatá |
| Rozmery balenia | 10.0 x 6.0 x 7.0 cm |