Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Einhell GP-CT 36/35 Li BL-Solo 3411330
Akumulátorová strunová kosačka Einhell GP-CT 36/35 Li BL-Solo záhradkárov. Či už ide o zastrihovanie ťažko dostupných okrajov alebo tvarovanie trávnika, táto aku strunová kosačka pracuje efektívne a výkonne vďaka dvojstupňovej regulácii otáčok.
Ako člen rodiny Power aku programu Einhell. Na prevádzku strunovej kosačky sú potrebné 2x 18V batérie. Prístroj je poháňanýbezuhlíkovým motorom Einhell PurePOWER, ktorý poskytuje vyšší výkon a dlhšiu dobu prevádzky v porovnaní s bežnými motormi s uhlíkovými kefami. Navyše pri online registrácii produktu získate na motor 10-ročnú záruku.
Dvojito ohnutá hliníková vodiaca lišta zaisťuje dokonalú rovnováhu pri práci. Pre ľahkú prepravu a úsporné skladovanie je možné vodiacu lištu rozdeliť na dve časti. Nastaviteľná prídavná rukoväť je vybavená rýchloupínacím mechanizmom pre väčšie pohodlie.
Kosačka ponúka šírku záberu až 35 cm a je vybavená automatickým podávacím systémom struny. Pohodlný popruh umožňuje ľahké zvládnutie aj dlhotrvajúcich úloh. Ochranný kryt kvetín zaistí bezpečnú vzdialenosť od okrasných záhonov a pomáha zachovať krásu záhrady.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 35 cm |
| Hmotnosť | 3.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93.5 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 2 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Otáčky strunovej hlavy | 7000 ot /min |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 26.0 x 13.0 x 95.0 cm |