Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N04
Strunová kosačka Bosch o napätí 36V za rady POWER FOR ALL, ktorá prináša užívateľom vysoký výkon a slobodu pohybu vyžínanie prerastených úsekov.
Tento model je vybavený žacím systémom s dvoma strunami, ktorý zaručuje efektívne vyžínanie a vysoko kvalitné výsledky pri údržbe vášho trávnika. Jednou z kľúčových vlastností tejto kosačky je poloautomatická cievka, ktorá eliminuje potrebu ručného nastavovania, čo užívateľom ušetrí čas a uľahčuje prácu. rôznym úlohám kosenia. Kosačka je navrhnutá na vyžínanie trávy, zvládanie prerastených úsekov, údržbu trávnikov dlho nechaných úhorom a začisťovanie okrajov. poškodením.
Strunová aku kosačka Bosch vám pomôže k dokonalému trávniku na vašej záhrade. Trávu pokosíte bez toho, aby ste sa zamotávali do káblov, a spoľahnite sa pritom na vyvážené a ľahké manipulovanie so strojom aj pri dlhšej práci. Pre výkonné kosenie – akumulátorová sloboda v prerastených úsekoch. Odporúčaná kapacita akumulátora: >= 2,0 Ah
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 36V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 30 cm |
| Hmotnosť | 3.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 36 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Veľkosť záhrady až | 45 m² |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Maximálne otáčky | 8300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 23.0 x 14.0 x 79.0 cm |