Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03
Aku strunová kosačka Bosch AdvancedGrassCut 36, z aku programu Bosch POWER FOR ALL 36 V výsledkov. Vďaka poloautomatickej cievke so strunou s priemerom 1,6 mm sa nemusíte starať o ručné nastavovanie, čo vám ušetrí čas aj námahu.
Jedným kliknutím ľahko prepnete medzi režimom vyžívania a zastrihovania vďaka otočnej hlave, čo zaisťuje maximálnu flexibilitu pri práci. Kosačka je perfektná na vyžínanie trávy, prerastených úsekov, neudržovaných trávnikov a precízne začisťovanie okrajov. Navyše je vybavená dištančným oblúkom, ktorý chráni rastliny a umožňuje presné a šetrné kosenie v ich blízkosti.
Výhody:
Obsah balenia:Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku strunové sekačky s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 36V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 30 cm |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 91 dB |
| Napätie | 36 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Veľkosť záhrady až | 45 m² |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Rozmery balenia | 23.0 x 14.0 x 79.0 cm |