Nákup a objednávka
Štartovacia sada Bosch 12V/1,5 Ah s nabíjačkou 1600A01L3D
Štartovacia sada Bosch 12 V obsahuje akumulátor PBA s napätím 12 V, kapacitou batérie 1,5 Ah a nabíjačkou GAL 1210 CV. Flexibilita v rámci aku programu Bosch 12V POWER FOR ALL.
| Kategória | Akumulátory a nabíjačky Bosch 12V POWER FOR ALL |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 12V |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.3 kg |
| Napätie | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Rozmery balenia | 14.0 x 10.0 x 25.0 cm |