Nákup a objednávka
Robotická kosačka Segway Navimow H1500E s VisionFence
Navimow H1500E je revolučná robotická kosačka pre trávniky s rozlohou až 1 500 m². Vďaka použitiu inovatívnych technológií nie sú pre jej prácu potrebné žiadne obvodové drôty. Kosačka umožňuje plne automatizované pripojenie cez mobilnú sieť, nie je nutné žiadne Wi-Fi pripojenie. Vďaka tomu je možné kosačku ovládať doslova kedykoľvek a odkiaľkoľvek.
Kosačka využíva virtuálnu hranicu, čím úplne eliminuje potrebu zložitého kladenia obvodových drôtov. Model H1500E využíva na určovanie polohy GPS signál a dostupnú 4G sieť. Táto automatická technológia vám zaistí dokonalý trávnik bez námahy a vám poskytne viac voľného času na veci, ktoré máte radi. niekoľko cm. Samotný proces kosenia je tiež jednoduchší a efektívnejší ako u iných robotických kosačiek. Navimow kosí vašu záhradu systematicky podľa plánovaného vzoru, výsledkom je krásny, hustý a zdravý trávnik.
Sme autorizovaným servisom pre robotické kosačky Segway. Vykonávame záručný, pozáručný servis a údržbu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Robotické kosačky Segway |
| Výrobca | Segway / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Doba prevádzky na nabitie (min) | 240 |
| Záber | 21 cm |
| Hmotnosť | 15.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 54 dB |
| Maximálna výška zdvihu | 60 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Kapacita akumulátora | 7.8 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Vodiaci drôt | Nie |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Navigačná technológia | Stanica RTK , Vizuálna navigácia |
| Maximálny sklon | 45 % |
| Nastavenie výšky kosenia | V aplikácii |
| Počet žacích diskov | 1 |
| Aplikace v ČJ | áno |
| Počet nožov | 3 |
| Robot mluví česky | nie |
| Garáž v cene | nie |
| Rozmery balenia | 58.0 x 32.0 x 88.0 cm |