Nákup a objednávka
Rezný kotúč Bosch PRO Stainless Steel and Metal 150 x 1,6 mm 2608601513
Odolný rezací kotúč Bosch výkonnostné triedy Bosch PRO kovov s veľkou uhlovou brúskou. Vyskúšajte kotúč PRO Stainless Steel and Metal, ktorý má silné abrazívne zrná pre zaistenie vysokej kvality opakovaných rezov. Tieto zrná sú spojené s funkčnými plnivami azaliate do fenolovej živicovej matrice, čo zvyšuje jeho pevnosť. Vydrží až 1,5x dlhšie ako bežný kotúč Bosch Standard for Metal.
Kotúč je vystužený kvalitnou sklolaminátovou sieťou. Navyše je vyrobený úplne bez prítomnosti železa, čo znamená, že pri rezaní nerezovej ocele sa nemusíte obávať vzniku hrdze na spracovávanom materiáli. Rozmery kotúča: 150 x 22,23 x 1,6 mm Priemer | mm
Opracovateľné materiály:
Oceľ| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 150 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Maximálne otáčky | 10200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 16.0 x 3.0 x 20.0 cm |