Nákup a objednávka
Rezný kotúč Bosch PRO Metal 150 x 2,5 mm 2608600382
Odolný rezací kotúč Bosch výkonnostnej triedy Bosch PRO určený kovov s uhlovou brúskou.
Rezací kotúč PRO Metal využíva odolné korundové zrná na zaistenie pevnosti a dlhotrvajúci výkon. Tieto zrná sú spojené s funkčnými plnivami azaliate do fenolovej živicovej matrice, čo zvyšuje jeho pevnosť. Kotúč je vystužený kvalitnou sklolaminátovou sieťou pre bezpečnejšiu a stabilnejšiu prevádzku.
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 150 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Maximálne otáčky | 10200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.5 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 18.0 x 3.0 x 18.0 cm |