Nákup a objednávka
Rezný kotúč na hliník Makita 150 x 1,6 mm B-45347
Rezný kotúč Makita je špeciálne navrhnutý pre presné a čisté rezanie hliníkových obrobkov. Určený na použitie s uhlovými brúskami, umožňuje rýchly a efektívny rez bez nežiaduceho otrepenia materiálu. Vďaka kvalitnému spracovaniu a odolným materiálom spoľahlivo zvládne aj náročnejšie remeselné práce. Rozmery kotúča: 150 x 1,6 x 22,23 mm Priemer priemer otvoru: 22,23 mm str<< materiály:
HliníkObsah balenia:
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 150 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Maximálne otáčky | 10200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 16.0 x 3.0 x 20.0 cm |