Nákup a objednávka
Rezný kotúč Bosch PRO Stainless Steel and Metal 125 x 0,8 mm 2608603488
Rezný kotúč Bosch Stainless Steel and Metal výkonnostné triedy Bosch PRO s hrúbkou a hrúbkou pre str. s akumulátorovou uhlovou brúskou. Vďaka extra tenkej reznej hrane spotrebováva menej energie z akumulátora, čo umožňuje dlhšiu prácu na jedno nabitie.
Abrazívne zrná sú vyrobené z prvotriedneho korundu, čo zaisťuje vysokú pevnosť a odolnosť proti opotrebeniu. Kotúč je pre vyššiu bezpečnosť vystužený sieťkou zo sklených vlákien. Navyše je vyrobený bez obsahu železa, takže pri rezaní nehrdzavejúcej ocele nehrozí vznik hrdze na obrobku. mm
Opracovateľné materiály:
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 12250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.24 mm |
| Hrúbka kotúča | 0.8 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 11.0 x 3.0 x 11.0 cm |